Terapia sercem - logotyp

Komentarze

Hania

Pani Danusiu, Poprzez przekazy możemy bardziej zrozumieć sens życia. Teksty pomagają mi dawać sobie radę z problemami dnia codziennego i często wspierają w trudnych chwilach. Po przeczytaniu tekstu i głębszej analizie jestem zawsze „jak ptak, który gdy siada na gałęzi zbyt kruchej, czuje jak spada, lecz śpiewa dalej, bo wie, ze ma skrzydła”. V. Hugo. Po tekstach dostaje niesamowitej energii i siły. Wypełnia mnie przekonanie, że kluczem do szczęscia jest wiara w to, że szczęscia jest tuż za rogiem. Nauczyłam się, że warto być pogodną, pełną spokoju i radości kobietą. Przestałam bać się życia i marzeń o rzeczach wielkich. Nauczyłam się wybaczać ludziom, otworzyłam się na ludzi których nie lubiłam lub o których źle myslałam, odczuwam potrzeby kreatywnego myślenia w pracy oraz mam wielkie pokłady miłości w sobie, miłości którą z wielką przyjemnością się dzielę. Jeszcze pewnie wiele pracy przedemną, ale jestem na dobrej drodze… :))

pozdrawiam Hania

Magda

Danusiu Kochana, dziękuję za cudne spotkanie. Odczucia po warsztatach cudowne. Pierwsze efekty już są, co mnie samą zaskoczyło bardzo, że tak błyskawiczne. Irena Danusiu, dla mnie to za każdym razem piękne doświadczenie.

Magda

Małgorzata

Ogromnie się ucieszyłam, gdy Pani Danuta Terpiłowska zgodziła się poprowadzić charytatywnie warsztaty w Klubie dla Rodzin na Targówku. W piękne, śnieżne popołudnie z daleka dojrzałam nietuzinkową osobę naszej prowadzącej warsztaty przed uroczym Domem Kultury Świt, tuż pod starym dębem. Spotkanie odbyło się w sali kominkowej z najlepsza dotychczas frekwencją. Zebrały się głównie mamy, niektóre z dziećmi, ale był obecny też jeden tata i babcia. Pani Danuta wprowadziła nas do rozmów o naszych relacjach z bliskimi i o miłości opowieścią o części historii swojego życia, jakże interesującej. Oprócz rozmów o naszych problemach i o miłości mogliśmy spróbować techniki terapii sercem, którą opracowała nasza nauczycielka. Kilku osobom udało się zajrzeć głęboko w siebie i pozbyć obciążeń, mimo że obecność rozbrykanej grupki dzieci mogła nie sprzyjać wyłączeniu się. Mamy jednak posiadają wprawę w takich sytuacjach. Jeszcze przez kilka dni po spotkaniu dostawałam informacje od uczestników o wrażeniach jakich dostarczył im warsztat i Pani Terpiłowska, przekazuję więc na jej ręce wyrazy podziwu i wdzięczności, oraz łez wzruszenia…

Dziękuję Małgorzata

Bogusia

Danusiu, efekty po mojej sesji u Ciebie : nie jestem już tak samotna, jestem mile widziana i zapraszana. Ludzie, których poznaję chcą być w moim towarzystwie. Przyciągam dobro i piękno. Panowie mnie adorują. Co jeszcze kochana chcesz wiedzieć. Dostałam i dostaję ciekawe propozycje towarzyskie i zawodowe. Danusiu to jest kosmos!!!! To Twoja moc tak mi sprzyja. Aż boję się prosić o więcej. Zreanimowałaś mnie.

Bogusia

Halina Bednarz

Danusiu jesteś cudownym anielskim zjawiskiem ,które pozwala i umożliwia kontakt z Wyższym Ja . Dziękuję, że mam szczęście i możliwość czerpania ze Źródeł..Jesteś Cudownym Aniołem Wyzwolenia i łączności z Wysokością . …Niech się dzieje jak najlepiej…

Halina Bednarz

Joanna

Jestem pewna, że spotkanie z Danusią nie jest przypadkowe. Pojawia się ona na naszej drodze wtedy kiedy jesteśmy gotowi na powrót do istoty nas samych i wkroczenie na ścieżkę rozwoju duchowego. Mam wrażenie, że „Bóg” (jakkolwiek Go interpretujemy) daje nam Danusię w darze – jako Przewodnika dusz, które tęsknią do Światła. A jest Ona Przewodnikiem wspaniałym, obdarzonym mądrą miłością. Otwiera nam oczy, przywraca ufność i poszerza zakres naszego odbioru siebie i świata. Udowadnia, że wszystko jest możliwe. Pomaga nam wstać kiedy upadamy, pokazuje kierunek kiedy błądzimy, ale nie „odrabia naszych lekcji” za nas. Czuwa nad nami, ale pozwala nam samodzielnie szukać właściwej drogi. Bo wie, że tylko wtedy usłyszymy głos własnego serca. A to on stanowi najczystszy i najdoskonalszy drogowskaz naszego życia. Dzięki Danusi z Ofiary stałam się Królową. Odnalazłam siebie, a teraz nieustannie robię kolejne kroki naprzód, traktując życie jako najbardziej fascynującą przygodę. Problemy nie istnieją. Istnieją tylko nasze poczucia i stereotypy zachowań. Dzięki Danusi wiem jak się od nich uwalniać…

Joanna

MEG Inspiration

Danusiu, dziękujemy za pamięć i za sesje. Po sesji mamy tyle zamówień, że nie wiemy, gdzie ręce włożyć. Tyle zamówień to nie pamiętam, kiedy mieliśmy. Pracy na produkcji i w biurze dużo, ale nie narzekam. Jest ŚWIETNIE. Dziękuję bardzo, bardzo . Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia jak najszybciej, bo już bym chciała drugą sesję. Miłego dnia. Małgorzata Sobczak – firma MEG Inspiration

Kochana Danusiu

Kochana Danusiu, bardzo Ci dziękuję za ostatnią sesję. Dzięki niej uświadomiłam sobie jaki jest mój główny życiowy problem. Teraz mając tą świadomość łatwiej będzie mi ułożyć sobie wszystko. Potrzebowałam na to jak widać trochę czasu, ale warto było. Jest mi lżej. Danusiu jak ja Ci się odwdzięczę za całą dobroć i serce ? Jesteś ANIOŁEM NA ZIEMI. Nawet nie zdajesz sobie sprawy jak mi pomogłaś. Jeszcze raz dziękuję.

Agata

Witam Danusiu, dziękuję za Wszystko!
Przede wszystkim za to, że poczułam dzięki Tobie i Terapii Miłością, że Bóg CHCE bym była szczęśliwa. Co to znaczy? Chce bym była sobą i czuła radość z tego powodu. Kiedy stajesz się ponownie sobą, żyjesz w Prawdzie i kochasz siebie i Boga i wszystkich ludzi i cały świat. Kiedy kochasz , wypelnia Cie Radość i Siła i Prawda. Dzięki tej Prawdzie niemożliwe staje się możliwe. Mam nawet konkretny dowod: kilka dni po sesji u Ciebie nieoczekiwanie otrzymalam 70 tysięcy alimentów na dzieci, których komornik nie mógł wyegzekwować przez lata….
I nagle dobrowolnie zostaly wpłacone.
Wierzę, że dzięki tej Prawdzie mogę Dobrze zarzadzać biznesem, a sukces, także ten finansowy po prostu przyjdzie, bo będę pracować z radością i miłością. Effectiveness is the measure of truth! (to siódma zasada Huny, o której tak pięknie mówisz :).
Danusiu, dziekuje. Panie Boże, dziękuję!
Agata, Wydawca

Joanna Tomaszewska

Terapia Sercem i Miłością
(wiersz dedykowany Danucie Terpiłowskiej)

Serce
To symboliczne miejsce
Narodzin najpiękniejszego
T e g o
Co cię przybliża do Boga
I tęskniącego Boga
W tobie

Gdy serce i kochanie
Wezmą się za ręce
Łącząc się nierozerwalną nicią
Tęczowego uśmiechu
J e d n o ś c i
Dzieją się same cuda

W życie twoje
I wszystkich
Z którymi los cię styka
Zaczyna wkracza
miłość
Jej najrozmaitsze oblicza…

Pokój i dobroć
Zatacza coraz szersze kręgi
A dusze zaangażowanych jaśnieją
Wielką radością
Bo
Świat wokół nich rozkwita
Z chwilą każdą z d r o w i e j ą c

…………………

Szczęśliwie krąg miłujących wciąż rośnie…
Wiersz: Joanna Tomaszewska
23.IX.2014

Specjalna dedykacja

SPECJALNA DEDYKACJA mojego wiersza DLA WSPANIAŁEJ DANUSI TERPIŁOWSKIEJ SESJA TRWA Cisza cisza sesja trwa, W niej Danusia wiele do powiedzenia ma. Ona to czuje ona to wie gdzie jest problem w twoim śnie. Cisza i skupienie sesja trwa, W niej Danusia Dar Bożej energii ma. Danusia to sprawia i ja to wiem , że po sesji życie staje się szczęśliwym dniem.

TERESA URSZULA MARIANNA KWAPIŃSKA