komentarz

Przekaz z 28 maja 2013

Dlaczego mężczyźni nie płaczą?

Miłość , która ogarnęła całą przestrzeń , a tak naprawdę cały świat ,zaczyna być problemem dla mężczyzn. Kobiety w energię miłości wchodzą w sposób naturalny, bo od zawsze były energią miłości. Dawny wojownik – mężczyzna , zmuszony był przez okoliczności ukryć głęboko energię miłości, z której podobnie jak kobieta się narodził. Jak zatem po tylu wiekach tradycji, ten twardy i nie złomny wzór mężczyzny ma się przebić i odkryć z miękkimi energiami miłości.

Czas, dajmy mężczyznom czas i zrozumienie. Miejmy świadomość zachodzących przemian energetycznych we Wszechświecie . Te przemiany mają bezpośredni wpływ na samopoczucie ludzi i całego otoczenia. Dlatego tak niezbędna jest świadomość zachodzących przemian. Każdy człowiek, który pojawił się w tym czasie przemian na Ziemi, sam podjął taką decyzję i wcześniej czy później dotrze do swojej prawdy.

Dlatego wracając do kwestii mężczyzn, pozwólmy im w spokoju docierać do swojej prawdy, do swojej , do swojej delikatności, do swojej głębi, w której -jak u wszystkich istot żywych- jest tylko Bóg, jest tylko miłość .

Energia miłości jest jeszcze do końca nie odkryta . A ma w sobie niewyobrażalną moc – pozytywną niewyobrażalną moc. Dlatego bądźcie obserwatorami, świadomymi obserwatorami wykluwającej się z głębi świadomości i podświadomości potężnej mocy miłości. Doskonalcie się w cierpliwym oczekiwaniu na wielki przypływ pozytywnych, pełnych światła i miłości Boskich energii i zróbcie im miejsce. Dlaczego? Otóż dlatego, że im więcej miejsca zrobicie, tym więcej pozytywnej energii przyjmiecie. Czas pracuje na waszą korzyść. Czyście siebie, czyście swoje myśli, oczyszczajcie swoje serca, albowiem nadchodzi czas MIŁOWANIA.